Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Loading

Penziony v Jeseníkách

 

Penzion Charlie

Ubytování v penzionu nedaleko centra Mohelnice o kapacitě 13-ti lůžek. Penzion je vhodný pro obchodní cestující i pro rodiny s dětmi. Parkoviště u penzionu, pokoje vybaveny dle standartu EU. Atraktivní místa v okolí: Bouzov, Javořické jeskyně.
Třebovská 315/27, 789 85  Mohelnice

Ubytovna Jamajka

Levné ubytování na ubytovně hotelového typu v Zábřehu. Ubytování v 1, 2, 3, 4 lůžkových pokojích o celkové kapacitě 80-100 lidí. Ubytování vhodné pro pracovníky, sportovní turistické, firemní akce.
Havlíčkova 528/29, 789 01  Zábřeh

Penzion Tučňák

Gastronomie-denní menu,minutková kuchyně,hotová jídla,letní terasa.Ubytování v pokojích či apartmánech,centrum města-vlastní parkoviště.
Komenského 16, Zábřeh   

Penzion Pod Trámkama

Penzion nedaleko Šumperka v podhůří Jeseníků o kapacitě 50 - lůžek. Penzion je vhodný pro obchodní cestující, pro rodinnou rekreaci, školení, podnikové večírky, semináře, svatby, rauty. Možnost návštěvy atraktivních míst: Lázně Losiny, Dlouhé Stráně.
Petrovská 180, 788 13  Vikýřovice

PENZION U LÁZNÍ VELKÉ LOSINY

Ubytování v bezprostřední blízkosti areálu Lázně Velké Losiny. Termální koupalitě je vzdáleno jen 400m. 2-lůkové pokoje s koupelnou a WC. TV a SAT na pokoji. Společná kuchyně a jídelna. Penzion má vlastní parkovitě, zahradu a venkovní posezení.
Komenského 641, Velké Losiny , 78815

Penzion Pod Hájem

Restaurace,vinárna,letní zahrádka,vlastní parkoviště. Možnost pořádání společenských akcí. Kapacita ubytování 22 lůžek, cena od 200kč až 350kč za lůžko. Možnost snídaně.
Šumperk Temenice Potoční 19,  78701

Penzion Fialka

Penzion Fialka*** se nachází v centru lázeňské vesničky Velké Losiny v podhůří Jeseníků. Svým návštěvníkům nabízí ubytování s rodinou atmosférou. Návštěvníkům nabízíme ubytování v dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, nebo ubytování v apartmánu. V objektu je k dispozici zařízená kuchyň s jídelnou, kterou je možné využívat také jako společenskou místnost.
Rudé Armády 494, 788 15  Velké Losiny

Pension Sport

Ubytovací a hostinská činnost - služby pro školy, ozdravné pobyty, sportovní soustředění, lyžařské a turistické kurzy, rodinné rekreace, školení, svatební hostiny, firemní a jiné akce.
Vojtíškov 78, Hanušovice 788 33

Penzion Rotunda

Ubytovací služby ve tříhvězdičkovém penzionu. penzion se nachází v centru města Šumperka. V klidném prostředí sousedící s parkem. Nedaleko penzionu je fitnes,venkovní bazén, tenisové kurty, v zimě 6km vlek.
Žerotínova 14, Šumperk 

Penzion Zálesí

Náš penzion Zálesí - ubytování na horách - Jeseníky ubytování - naleznete v oblasti Hrubého Jeseníku poblíž obce Loučná nad Desnou, pod Červenohorským sedlem (1080m.n.m.). U penzionu je umístěn lyžařský vlek vzdálený pouze 250m, dále pak možnost lyžování na dalších třech vlecích ve vzdálenosti jednoho kilometru, včetně nově vybudovaného moderního areálu Přemyslov.
Rejhotice 87, Loučná nad Desnou

Penzion a restaurace Na Staré Poště

Penzion a restaurace s možnoszí celoročního ubytování, součástí objektu je také rodinný pivovar Bravůr
Filipová 65, Loučná nad Desnou

Penzion Oaza

Ubytování v penzionu v CHKO Jeseníky. Penzion nabízí ubytování pro 50 osob. Penzion vhodný pro rodinnou rekreaci s dětmi, školení, semináře. Ideální podmínky pro turistiku. Možnost výletu na atraktivní místa Velké Losiny, Červenohorské sedlo, Praděd.

Šumperské info - ubytování v Jeseníkach
 
 
TOPlist