Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Loading

Hotely v Jeseníkách

Hotel Koruna

Ubytování v hotelu nedaleko centra Šumperka o kapacitě 31 lůžek v 1 a více lůžkových pokojích. Hotel je vhodný k pořádaní firemních akcí, svateb, večírků. Internet na hotelu zdarma. U hotelu vlastní parkoviště, součástí hotelu hotelová restaurace
Langrova 194/35, 787 01  Šumperk

Hotel STARÁ POŠTA

Hotel nabízí celoroční ubytování s bazénem, wellness, tenisovými kurty, skiparkem přímo u hotelu s bohatým zimním i letním vyžitím přímo v srdci Jeseníků. V blízkosti lázně Jeseník a Karlova Studánka. Vhodné pro rodinné, skupinové a firemní pobyty.
Filipovice 27, 790 01 Bělá pod Pradědem

Hotel EDUARD

Hotel nabízí celoroční ubytování s bazénem, saunou, fitness a bohaté letním a zimním vyžitím, přímo v srdci Jeseníků. Hotel je vhodný pro rodinnou dovolenou, skupinové a firemní pobyty.
Bělá 44, 790 01 Bělá pod Pradědem

Hotýlek u Pekina

Nabízíme ubytování ve stylovém penzionu s 50 lůžky a restauraci s celodenním stravováním. Součástí penzionu je sauna, venkovní bazén, lyžařský vlek. Penzion je ideální pro rodinnou dovolenou i firemní akce. Jeseníky jsou ideální na dovolenou
Dolní Údolí 44,  793 76 Zlaté Hory

Hotel Červenohorské Sedlo

Nabídka ubytování v hotelu s kapacitou 180 lůžek. K dispozici je restaurace, krytý bazén a posilovna. Hotel je vhodný pro rodinnou dovolenou.
Domašov 80, 790 01 Bělá pod Pradědem

Hotel Staříč

Hotel nabízí ubytování v 6 dvoulůžkových pokojích s vlastní koupelnou, toaletou, televizorem se satelitním přenosem a internetem.
Lipovská 93/6, 790 01  Jeseník
 
 
Šumperské info - hotely
 
 
TOPlist