Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Loading

Chaty a chalupy v Jeseníkách

TOURTREND, s.r.o.

Nabízíme atraktivní chatu se solárně vyhřívaným bazénem, masážním bazénem SPA a saunou. Součástí je vybavená kuchyně, stylová obývací místnost s LCD TV+SAT a krbovými kamny, vinný sklípek, 7 ložnic, 4x koupelna s WC, venkovní grill, ohniště a hřiště.

Naděžda Purová - Ubytovací služby Pronájem rekreační chaty na úpatí Drahanské vrchoviny, v menší chatové oblasti u obce Radnice, na velmi klidném a tichém místě, s výhledem na okolní krajinu, údolí říčky Třebůvky a gotický hrad Bouzov. Chata je vhodná pro rodinnou rekreaci, pro 4 až 8 osob

Horská chata u Sněženky

Nabízíme ubytování v nadstandardně vybavené chatě (myčka, lednice, luxusní koupelna, krbová kamna, kuchyně) pro 8 - 10 lidí. Možnost využití stravování a vybavení Horského hotelu Sněženka, stolní tenis, hry, půjčovna kol a lyží

Ubytování Jeseníky - chata KAŠTAN

Horské chata KAŠTAN, která se nachází v rekreačním a lyžařském středisku Hynčice pod Sušinou v Jeseníkách a nabízí celoroční ubytování v nádherném prostředí. Ubytovací kapacita je 6 osob. Chata stojí 150m od hlavní cesty a je obklopena živým plotem(=100% soukromí).

APARTMÁNY - PENZION U ANDĚLÍČKA

Apatmány jsou umístěny ve zcela nově zrekonstruovaném a zmodernizovaném prvním patře rodinného domu. Apartmán A:  2 pokoje celkem se šesti lůžky,televize,koupelna se  sprchou a wc. Apartmán B:  1 pokoj se čtyřmi lůžky, televize se satelitem, koupelna se sprchou a samostatné wc. ( venkovní bazén )

Ubytování v Jesenících - Štědrákova Lhota

Pronájem rekreačních objektu, stylové ubytování v chatách a chalupách v Jeseníkách Štědrákova Lhota. Provozování lyžařských vleků.

Chata Vlčina - rekreační pronájem objektu v Jeseníkách.

Útulna nová chata na hezkém, klidnén místě u lesa, plně vybavená pro až 20 osob. V létě se zahradním bazénem, posezením na  terase, zahradní hřiště. V zimě lyžování nedaleko od objektu, sauna + relaxační bazén.

Roubená chalupa - Štědrákova Lhota

Útulná roubená chalupa v blízkosti sjezdovek, plně vybavená pro až 12 osob. V létě zahradní bazén, posezení na terase, les za chalupou.
  Šumperské info - chaty a chalupy  
 
TOPlist